הרצאה תקשורת בינתרבותית

איך עושים עסקים עם איטלקים?

 בארצות אירופה בכלל ובאיטליה בפרט, קיימת גאווה תרבותית וכללי נימוס (עסקיים או בין-אישיים) רבים, שהבנה או הקפדה עליהם עשויים לעתים לעשות את ההבדל בין כישלון לבין פגישה מוצלחת. 

אנשים נוטים לעשות עסקים ולתקשר בצורה טובה יותר עם אלו שדומים להם תרבותית, או מבינים אותם.

זה מתבטא בהיבטים רבים: משפת הגוף ולחיצת היד, דרך צורת הישיבה וקוד הלבוש ועד לכללי הנימוס ותוכן השיחה. עסקאות או שת"פ ארוכי-טווח יכולים לקום או ליפול בגלל תקשורת והבנה בין-תרבותית אפקטיבית, ואני כאן כדי לסייע לכם להבין מה כדאי לעשות, או לא לעשות, איך ומתי. 

בייעוץ ובסדנאות  שלי תקבלו את כל הכלים להתנהלות נכונה מול איטלקים בפגישות. בנוסף, אערוך לכם היכרות עם קודי לבוש שונים ומנהגים ונימוסים אירופאיים, וכיצד זה מקנה יתרון בכישורי ההתנהלות האישית והעסקית במו"מ, פיתוח קשרים עסקיים והשגת יעדי החברה.

אני מאמינה שהבנה מעמיקה של הסיבות שהובילו לכללים הללו ושל הרקע התרבותי האיטלקי, יאפשרו הבנה טובה יותר של הצד השני וגם התנהגות ׳טבעית׳ יותר, שתסייע לכם ליצור קרבה וקשרים בין-אישיים ועסקים טובים ואיכותיים יותר.

הצעד העסקי הבא שלכם עם איטליה מתחיל כאן!

ליצירת קשר לחצו כאן.

עסקים באיטליה

הרצאה בנימוסים עסקיים וקוד לבוש

בכדי לקדם את עצמכם באופן משמעותי בתוך עולם העסקים הבינלאומי, לחזק את מעמדכם, לאפשר לכם ליצור קשרים משמעותיים ולשוות לעצמכם תדמית שתשאיר רושם מוצלח שיוביל לשיתופי פעולה נוספים, חשוב שתכירו את כללי הנימוס הנהוגים אשר ישפרו משמעותית את התקשורת הבין אישית שלכם ויסייעו למפגשים להיות פוריים, בין אם הם מתקיימים בחדר ישיבות, בארוחת ערב רשמית או אונליין. 

מחקרים מראים כי הצלחה תלויה יותר ב"כישורים רכים" מאשר ב"ידע טכני“, רכישת כישורים אלה מתבצעת על ידי ייעוץ או הדרכות לקבוצות, לעסקים, לחברות. אני אכיר לכם עולם חדש ומרתק של הנימוס המודרני באוריינטציה אירופאית שממנו תוכלו ללמוד גם לצורך העשרה פרטית וגם לצרכים עסקיים.

בנוסף אערוך לכם היכרות של קודי לבוש שונים ונוהג נימוסים בינלאומיים, וכיצד זה מקנה יתרון בכישורי ההתנהלות האישית והעסקית במו"מ, פיתוח קשרים עסקיים והשגת יעדי החברה/ארגון. כלומר התדמית החיצונית ככלי חשוב לקידום, אישי, עסקי וכלל ארגוני.

כילידת איטליה, המדינה של האופנה, וכאחת שגדלה בבוטיק של אבא במרכז רומא, הייתי מוקפת בסטייל באופן תמידי, ולכן זה בא לי טבעי, ומעבר אני מביאה את הניסיון שלי בלקשר עסקים בארץ עם איטליה במשך שנים רבות .

אז אם אתם רוצים לקבל טיפים וידע שיעשיר אותכם בכל הקשור לקודי לבוש ונימוסים עסקיים, ללמוד משהו על איך מתלבשים באירופה ועל הדרך גם להנות ולעשות משהו שונה וחוויתי, תשאירו פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם.

ליצירת קשר לחצו כאן.

1850 c about me.jpg